Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Atidaryta renovuota Kauno Centro poliklinikos registratūra

2017 m. lapkričio 15 dieną Kauno Centro poliklinikoje iškilmingai atidaryta renovuota registratūra. Birželį pradėti tvarkymo darbai šiek tiek sujaukė įprastą pacientų registravimą, tačiau tiek pacientai, tiek darbuotojai išgyveno šį sunkų laikotarpį ir dabar gali džiaugtis gražiomis erdvėmis, patogesnėmis darbo vietomis, jaukiu apšvietimu.
Registratūros erdvė ir baldai atkurti pagal 1934 m. archyvuose rastas nuotraukas, baldus adaptuojant prie šiandienos pacientų poreikių. Renovuojant registratūrą buvo konsultuojamasi su architektais, kurie registratūros erdvės funkcionalumo sprendimus derino su kultūros paveldo reikalavimais, siekdami ne tik išsaugoti kultūros paveldo saugojamas vertybes, bet ir pagerinti erdvės funkcionalumą.
Restauruotas pacientų laukiamąją salę ir registratūrą skiriantis barjeras, registratūros šonuose įrengtos modernios darbo vietos medicinos registratorėms ir patogios kėdės pacientams. Perdažytos lubos ir sienos, atnaujinti įgaubti profiliuoti lubų apvadai. Pakeista susidėvėjusi grindų danga, langai mediniais rėmais, restauruotos unikalios ventiliacinės grotelės, pakeisti susidėvėję laidai bei kabeliai. Atnaujintas registratūros apšvietimas. Modernūs sferiniai šviestuvai suderinti su juos įrėminančiu LED apšvietimu. Tai ne tik puošia registratūros erdvę, bet ir užtikrina pakankamą registratorių darbo vietų ir pacientų laukimo salės apšvietimą.
Remonto metu registratūroje įrengtas skambučių centras bei modernizuota telefonija, įdiegiant papildomą TELLQ modulį, todėl atsirado galimybė atsakyti į visus pacientų skambučius. Tai palengvina registratorių darbą, įpareigoja tiek registratores, tiek pacientus laikytis etikos, mandagesnio bendravimo, nes sistema sudaro galimybę pokalbius perklausyti.
Patobulinta pacientų eilių reguliavimo sistema, įrengtos naujos švieslentės, informaciniai ekranai bei informacinis terminalas pacientams su liečiamu ekranu, kuriame yra galimybė padidinti raidžių dydį ir skaityti visą aktualią informaciją apie gydytojų darbo grafikus, mokamų paslaugų kainyną, valstybės lėšomis finansuojamas sveikatos priežiūros paslaugas ir kt. Šis informacinis terminalas sujungtas su poliklinikos tinklapiu, todėl aktualios informacijos atnaujinimas vyksta sparčiau ir greičiau pasiekia pacientus.
Registratūros renovavime dalyvavo:
Rimantas Giedraitis – UAB „Giedraitis & Architektai“ vadovas;
Justina Gabrionytė – UAB „Giedraitis & Architektai“ projektų vadovė, architektė;
Romas Malatokas – UAB „Daromsta“ direktorius (statybos, apdailos ir renovacijos darbai, projektavimas, statinių inžinerinių sistemų įrengimas, kultūros paveldo objektų tvarkymas);
Vitalija Skarupskienė – UAB „Saloža“ direktorė (kultūros paveldo baldų restauravimas ir gamyba);
Albertas Mikulionis – UAB „Fotonas“ vadovas (apšvietimo sistemos ir projektavimas).

(Paspauskite ant nuotraukos, jei norite peržiūrėti kitą)

Kontaktinėinformacija

Gydytojųgrafikai

Suaugusiųjų pirminė sveikatos priežiūra

Konsultacijų ir diagnostikos centras

Gydytojų odontologų kabinetai

Moterų konsultacijos kabinetai

Chirurginio profilio kabinetai

Vaikų pirminė sveikatos priežiūra

Registracija, informacija: (8-37) 409 222
Iškvietimams į namus: (8-37) 409 222.

Vaikų konsultacijų ir diagnostikos centras

Registracija, informacija: (8-37) 409 222
Iškvietimams į namus: (8-37) 409 222.

Psichikos sveikatos centras

Donelaičio sveikatos priežiūros centras