Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Skirkite 2% gyventojų pajamų mokesčio

Maloniai prašome tapti VšĮ Kauno Centro poliklinikos rėmėjais, paskiriant 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Šis paramos teikimo būdas nereikalauja papildomų materialinių išlaidų.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie jau pervedė VšĮ Kauno Centro poliklinikai 2% gyventojo pajamų mokesčio lėšas!
Daug metų mes užtikriname poliklinikoje teikiamų paslaugų kokybės puoselėjimą bei tobulinimą, todėl Jūsų parama yra labai vertinga mūsų įstaigai.
Siūlome Jums pasinaudoti Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo numatyta galimybe ir paremti VšĮ Kauno Centro polikliniką!

Paramą galima suteikti tokiu būdu:

1. Patogiausias ir greičiausias būdas pateikti prašymus elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą).

Prašymo pildymo taisyklės:

• Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą ir telefoną, pildymo datą (jokių kitų savo asmeninių duomenų nurodyti nereikia);
  • Mokestinis laikotarpis 2017;
  • Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje): 2 – Paramos gavėjas;
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 135042622;
  • Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (6S laukelis formoje): pažymėti X;
  • Mokesčio dalies dydis (E4 laukelis formoje): 2%.

Pastaba: E5 laukelis prašymo formoje pildomas, nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus. Tokiu atveju E5 laukelyje turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t. y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti.

2. Antras būdas:

Paspaudę nuorodą (FR0512_v2), atsispausdinkite formą. Toliau duomenis įrašykite ranka (prašymas pildomas tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, nepildytinos eilutės turi būti paliktos tuščios be jokių simbolių, brūkšnelių, kryželių, nulių ar pan., duomenys turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtus laukus, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų:

• Formos viršuje didžiosiomis raidėmis, tiksliai į langelius, įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą, telefoną ir pildymo datą, mokestinį laikotarpį už 2013 metus;
  • Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę;
  • Užpildytą formą įdėkite į paprastą voką ir užklijuokite;
  • Išsiųskite voką į Jūsų teritorinę mokesčių inspekciją arba adresu: Europos pr. 105, LT-44500 Kaunas

Primename, kad prašymo blankų formą (FR0512_v2) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose. Prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms aprašymą žiūrėti čia

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą
VšĮ Kauno Centro poliklinikos